Nasza misja

Być punktem odniesienia dla rynku części zamiennych, zapewniać doskonałą dystrybucję wysokiej jakości części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Współuczestniczyć w naprawach samochodów, mając na uwadze innowacyjność i najnowsze technologie.

Nasze powołanie

Tradycja i innowacyjność, technologia i jakość łączą się tworząc nasze DNA. Jesteśmy pionierami w branży motoryzacyjnej i rewolucjonizujemy rynek - z tą samą pasją codziennie stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom.

Technologia w naszej duszy

Magneti Marelli Parts & Services zajmuje się dystrybucją oryginalnych części, zaprojektowanych i wyprodukowanych w fabrykach koncernu na potrzeby linii montażowych (O.E.M.), światowych producentów samochodów, a także części zamiennych o jakości porównywalnej do oryginału. W produkcji - zwłaszcza elementów elektroniki, oświetlenia, zawieszenia - Magneti Marelli zawsze było i pozostaje do dziś liderem branży.

 • + 80000
  Części
  Ponad 80 000 części zamiennych dystrybuowanych na całym świecie.
 • + 600
  Załoga
  Oddziały: Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Turcja, Chiny, Brazylia, Argentyna. Mówimy w wielu językach: ponad 600 osób stanowi nasz kapitał ludzki.
 • + 4000
  Światowa sieć warsztatowa
  Naszym najważniejszym celem i główną odpowiedzialnością jest bezpieczeństwo oraz satysfakcja kierowców.

Wielokulturowa tożsamość

Mamy silną tożsamość, ale z wieloma niuansami. Nasze różne marki przekazują wartość w różnych kontekstach międzynarodowych.

Potrzebujesz pomocy?