MAGNETI MARELLI CHECKSTAR OTWIERA CENTRUM SZKOLENIA TECHNICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI CORBETTA

W dniu dzisiejszym zostało otwarte Centrum Szkolenia Technicznego Magneti Marelli Aftermarket, które od września będzie gospodarzem szkoleń dla sieci Magneti Marelli Checkstar, dla jej klientów oraz partnerów handlowych.

Centrum Szkoleniowe składa się z sali wykładowej i warsztatu wyposażonego w najnowsze rozwiązania technologiczne oferowane przez Magneti Marelli. Będzie odgrywać kluczową rolę wsparcia inżynieryjnego dla szkoleń technicznych.

zdjęcie 1.jpg

„Otwarcie tego ośrodka szkoleniowego jest dla Magneti Marelli Aftermarket bardzo ważne, ponieważ jest to idealne połączenie pomiędzy centralą naszej firmy i siecią warsztatów” powiedział Stefano Sancassani, Dyrektor Generalny Magneti Marelli.

W 2016 Magneti Marelli Aftermarket przeprowadził 420 sesji kursów technicznych, w których odbyło się ponad 4000 napraw samochodów.

Warsztat Magneti Marelli Training Center Checkstar posiada podnośnik firmy Corghi ostatniej generacji i narzędzia do wizualizacji Panasonic z możliwością połączenia poprzez Wi-Fi monitorów LCD i tabletami - Technologia ta zapewni większą elastyczność operacyjną i organizuje pokazy techniczne na rynek nowych produktów.

zdjęcie 2.jpg

zdjęcie 3.jpg